ColorWay | Cleaner
Prekės kodas: @1971279
4,39 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Tipas | Cleaning kit 2 in 1 |
| Suderinamumas | Screen and Monitor Cleaning |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio tipas | Cleaner |
| Net weight | 0.091 kg |
| Gross weight | 0.135 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00028125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.044 kg |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3072 dalių |
| Producer | ColorWay |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.