ColorWay | Air Duster
Prekės kodas: @1971283
4,80 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Tipas | Compressed gas Air Duster 500ml |
| Talpumas | 500 ml GB |
| Kitos savybės | Designed for fast and effective cleaning of hard to reach places; Help you can blow not only dust, but also dirt and microscopic debris; |
| Warranty | 24 mėn. |
| Suderinamumas | Air Duster |
| Gaminio tipas | Air Duster |
| Net weight | 0.5 kg |
| Gross weight | 0.544 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0009802 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.044 kg |
| Gross depth (mm) | 232 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 840 dalių |
| Producer | ColorWay |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.