CATA Hood | TFH 6830 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 cm | 795 m³/h | Electronic | LED | Black Glass
Prekės kodas: @1979599
215,80 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.17 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | CATA |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Variklių skaičius | 1 |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gaminio spalva | Black Glass |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | B |
| Tipas | Telescopic |
| Plotis | 60 cm |
| Greičių skaičius | 6 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | D |
| Aukštis | 30-35 cm |
| Minimalus atstumas iki dujinės viryklės | 65 cm |
| Motoro tipas | BT4DC |
| Gylis | 22.15 cm |
| Valdymo tipas | Electronic |
| Energijos suvartojimas per metus | 17 kWh |
| Minimalus atstumas nuo elektrinės viryklės | 55 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69 dB |
| Aukštis (maks.) | 35 cm |
| Energijos efektyvumo klasė | A+++ |
| Lempos tipas | LED |
| Aukštis (min.) | 30 cm |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | A |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TFH 6830 GBK |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 795 m³/h |
| Recirkuliacija | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.