CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 60 cm | 605 m³/h | Touch Control | LED | Black
Prekės kodas: @1974960
204,95 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25 dalių |
| Producer | CATA |
| Variklių skaičius | 1 |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Gaminio spalva | Black |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | B |
| Tipas | Telescopic |
| Plotis | 60 cm |
| Greičių skaičius | 6 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | D |
| Aukštis | 22.15 cm |
| Minimalus atstumas iki dujinės viryklės | 65 cm |
| Motoro tipas | T1DC |
| Gylis | 30 cm |
| Valdymo tipas | Touch Control |
| Minimalus atstumas nuo elektrinės viryklės | 55 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63 dB |
| Aukštis (maks.) | 22.15 cm |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Lempos tipas | LED |
| Slėgis (Pa) | 250 Pa |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | A |
| Galingumas | 93 W |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TFH 6630 BK /A |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 605 m³/h |
| Recirkuliacija | Yes |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.