CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm | 325 m³/h | Mechanical | Black
Prekės kodas: @1970525
63,79 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gaminio spalva | Black |
| Valdymo skydelis | Sliding Control |
| Tipas | Telescopic |
| Galingumas | 90 W |
| Funkcijos | 3 levels |
| Valdymo tipas | Mechanical |
| Warranty | 36 mėn. |
| Filtrų skaičius | 2 dalių |
| Plotis | 60 cm |
| Automatinis išjungimas | No |
| Aukštis | 13.5 cm |
| Gylis | 28 cm |
| Energijos suvartojimas per metus | 97 kWh |
| Variklio galingumas | 125 W |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Kilmės šalis | China |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TF-5260/C |
| Net weight | 8.00 kg |
| Gross weight | 9.12 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 655.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 325 m³/h |
| Producer | CATA |
| Palette Qty | 20 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.