CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 60 cm | 390 m³/h | Mechanical control | LED | Stainless steel
Prekės kodas: @1971163
118,61 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Variklių skaičius | 1 |
| Išgavimo būdas | With Outlet tube to the exterior / Recirculating |
| Filtrų skaičius | 2 dalių |
| Filtras tinkamas plauti indaplovėje | Yes |
| Gaminio spalva | Stainless steel |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | A |
| Tipas | Telescopic |
| Plotis | 60 cm |
| Greičių skaičius | 2 |
| Riebalų filtro tipas | Metal |
| Išmetamosios jungties skersmuo | 12 cm |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | D |
| Variklis pridėtas | Yes |
| Aukštis | 18 cm |
| Minimalus atstumas iki dujinės viryklės | 65 cm |
| Gylis | 28 cm |
| Energijos suvartojimas per metus | 44 kWh |
| Minimalus atstumas nuo elektrinės viryklės | 55 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 57 dB |
| Lempų kiekis | 2 |
| Variklio galingumas | 100 W |
| Triukšmo lygis (esant mažam greičiui) | 45 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | C |
| Plaunamas filtras | Yes |
| Lempos tipas | LED |
| Slėgis (Pa) | 194 Pa |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | E |
| Valdymo tipas | Mechanical control |
| Šviesos šaltinis | 2 EcoLed |
| Kitos savybės | Extra Silent, Easy-to-Install System, Fingerprint free DurAlum |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TF 2003 Duralum 600 |
| Išleidimo vieta | Top |
| Automatinis išjungimas | No |
| Filtro valymo indikatorius | No |
| Net weight | 6.8 kg |
| Gross weight | 8.2 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.051975 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross width (mm) | 225 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 390 m³/h |
| Specialios funkcijos | Finished in Stainless steel fingerprint free DurAlum |
| Oro srautas (esant minimaliam greičiui) | 150 m³/h |
| Anglies filtras recirkuliacijai komplektacijoje | No |
| Recirkuliacija | Yes |
| Motoro tipas | Tangential motor |
| Aukštis (maks.) | 18 cm |
| Aukštis (min.) | 18 cm |
| Lemputės galingumas | 7 W |
| Energijos suvartojimas ("Standby" režimu) | 0 W |
| Energijos suvartojimas (išjungta) | 0 W |
| Dinaminio srauto efektyvumas, % | 11.9 % |
| Apšvietimo efektyvumas | 36 lux/Watt |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 68 % |
| Palette Qty | 33 dalių |
| Producer | CATA |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.