CATA | Hood | GT-PLUS 45 X/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm | 645 m³/h | Mechanical control | LED | Stainless Steel
Prekės kodas: @1974572
106,96 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 555.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 8.42 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Net weight | 7.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25 dalių |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| PET | 490 g |
| Tipas | Canopy |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GT-PLUS 45 X/M |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Energijos efektyvumo klasė | C |
| Lempos tipas | LED |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Plotis | 60 cm |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | D |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | A |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | B |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65 dB |
| Greičių skaičius | 3 |
| Riebalų filtro tipas | Metallic |
| Lietimo valdymas | No |
| Energijos suvartojimas per metus | 89 kWh |
| Automatinis išjungimas | No |
| Valdymo tipas | Mechanical control |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 645 m³/h |
| Recirkuliacija | Yes |
| Motoro tipas | BT2 |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Producer | CATA |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.