CATA Hood | GK 4500 WH | Canopy | Energy efficiency class B | Width 51 cm | 360 m³/h | Slider | LED | White
Prekės kodas: @1977117
99,98 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 17.00 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Net weight | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | CATA |
| Palette Qty | 35 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Plotis | 51 cm |
| Greičių skaičius | 2 |
| Valdymo tipas | Slider |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | B |
| Lempos tipas | LED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GK 4500 WH |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 360 m³/h |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | D |
| Tipas | Canopy |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas per metus | 30 kWh |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | C |
| Recirkuliacija | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.