CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750 m³/h | Touch Control | LED | Stainless steel/Gray glass
Prekės kodas: @2275607
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 598 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross weight | 10.55 kg |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| Net weight | 9.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.36 kg |
| Volume (m3) | 0.07712705 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GCX 53 SD |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 750 m³/h |
| Gaminio spalva | Stainless steel/Gray glass |
| Tipas | Canopy |
| Plotis | 53 cm |
| Valdymo tipas | Touch Control |
| Gylis | 28 cm |
| Lempos tipas | LED |
| Lietimo valdymas | Yes |
| Motoro tipas | BT3 |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65 dB |
| Plaunamas filtras | Yes |
| Filtras tinkamas plauti indaplovėje | Yes |
| Energijos suvartojimas per metus | 55 kWh |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | B |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | B |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | A |
| Aukštis | 31.6 cm |
| Greičių skaičius | 1 |
| Galingumas | 280 W |
| Riebalų filtro tipas | Metallic |
| Įmontuotas ekranas | No |
| Nuimamas filtras | Yes |
| Recirkuliacija | Yes |
| Kitos savybės | 4 extraction levels, 3 + 1 TURBO Max. Pressure: 470 Pa; 150/125 mm outlet diameter |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Producer | CATA |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.