CATA Hood | FK SLIM 6000 BK | Conventional | Energy efficiency class B | Width 60 cm | 162 m³/h | Mechanical | LED | Black
Prekės kodas: @2276505
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 640.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross weight | 17.00 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | CATA |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Plotis | 60 cm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Aukštis | 11.2 cm |
| Gylis | 47 cm |
| Valdymo tipas | Mechanical |
| Maksimalus triukšmo lygis | 58 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | B |
| Lempos tipas | LED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FK SLIM 6000 BK |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 162 m³/h |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | D |
| Tipas | Conventional |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos suvartojimas per metus | 30 kWh |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | E |
| Recirkuliacija | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.