CATA Hood | CAMPANA TFH 6830 GWH | Telescopic | Energy efficiency class A+++ | Width 60 cm | 795 m³/h | Touch control | LED | White
Prekės kodas: @1976915
177,09 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross weight | 16.70 kg |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Net weight | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.70 kg |
| Volume (m3) | 0.078771 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | CATA |
| Gaminio spalva | White |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | B |
| Tipas | Telescopic |
| Plotis | 60 cm |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | D |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | A+++ |
| Lempos tipas | LED |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | A |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAMPANA TFH 6830 GWH |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 795 m³/h |
| Greičių skaičius | 5+TURBO |
| Valdymo tipas | Touch control |
| Recirkuliacija | No |
| Palette Qty | 11 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.