CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Width 60 cm | 325 m³/h | Slider | LED | White
Prekės kodas: @1976917
60,50 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 655 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 225 mm |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05158125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | CATA |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Filtras tinkamas plauti indaplovėje | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | E |
| Tipas | Telescopic |
| Plotis | 60 cm |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | D |
| Aukštis | 17.5 cm |
| Gylis | 28 cm |
| Valdymo tipas | Slider |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | D |
| Lempos tipas | LED |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | E |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAMPANA TF-5260 WH /L |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 325 m³/h |
| Recirkuliacija | Yes |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.