CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 766 m³/h | Electronic | LED | Inox
Prekės kodas: @1979597
266,32 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 11.00 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | CATA |
| Palette Qty | 53 dalių |
| Variklių skaičius | 1 |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Gaminio spalva | Inox |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | B |
| Tipas | Canopy |
| Plotis | 59.5 cm |
| Greičių skaičius | 4 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | B |
| Aukštis | 33.4 cm |
| Minimalus atstumas iki dujinės viryklės | 65 cm |
| Motoro tipas | BT5AC |
| Gylis | 31 cm |
| Valdymo tipas | Electronic |
| Energijos suvartojimas per metus | 55 kWh |
| Minimalus atstumas nuo elektrinės viryklės | 45 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 54 dB |
| Aukštis (maks.) | 33.4 cm |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Lempos tipas | LED |
| Aukštis (min.) | 33.4 cm |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | A |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ARONA 60 X |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 766 m³/h |
| Recirkuliacija | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.