CAT 5e U-UTP | Patch cord | PVC AWG 26/7 | Boots with kink protection, strain relief and latch protection | Red | 0.5 m | Modular RJ45 (8/8) plug
Prekės kodas: @1969568
2,32 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross weight | 0.019 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Net weight | 0.016 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.00012825 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAT 5e U-UTP |
| Kabelio ilgis | 0.5 m |
| Gaminio spalva | Red |
| 2 jungtis | Modular RJ45 (8/8) plug |
| 1 jungtis | Modular RJ45 (8/8) plug |
| Kitos savybės | Boots with kink protection, strain relief and latch protection |
| Tipas | Patch cord |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Kabelio tipas | PVC AWG 26/7 |
| Palette Qty | 13474 dalių |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.