Caso Turbo Hot Water Dispenser | HW 770 Advanced | Water Dispenser | 2600 W | 2.7 L | Plastic/Stainless Steel | Black/Stainless Steel
Prekės kodas: @2275998
144,96 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Caso |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Gross weight | 3.48 kg |
| Gross depth (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Volume (m3) | 0.013000625 m³ |
| Net weight | 2.28 kg |
| Tare weight (kg) | 1.2 kg |
| Palette Qty | 66 dalių |
| Talpa | 2.7 l |
| Temperatūros nustatymų skaičius | Temperatures of 40 – 100 °C |
| Gaminio spalva | Black/Stainless Steel |
| Kitos savybės | Hot water in 7 seconds; 7 pre-set quantities for the desired filling volume: 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 ml and continuous dispensing; The “Memory” button saves your preferred brewing temperature and water quantity – always immediately ready for use |
| Tipas | Water Dispenser |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HW 770 Advanced |
| Gamintojo prekės serija | Turbo Hot Water Dispenser |
| Galingumas | 2600 W |
| Vandens lygio indikatorius | Yes |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | No |
| Medžiaga | Plastic/Stainless Steel |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.