Caso | Turbo Hot Water Dispenser | HW 1660 | Water Dispenser | 2600 W | 4 L | Plastic/Stainless Steel | Black/Stainless Steel
Prekės kodas: @2275734
150,87 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross weight | 4.4 kg |
| Gross width (mm) | 325 mm |
| Net weight | 3.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| Volume (m3) | 0.03264625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HW 1660 |
| Talpa | 4 l |
| Gaminio spalva | Black/Stainless Steel |
| Tipas | Water Dispenser |
| Galingumas | 2600 W |
| Temperatūros nustatymų skaičius | Temperatures of 40 – 100 °C |
| Kitos savybės | High Speed Technology; Saves up to 50% energy compared to conventional kettles |
| Gamintojo prekės serija | Turbo Hot Water Dispenser |
| Medžiaga | Plastic/Stainless Steel |
| Palette Qty | 61 dalių |
| Producer | Caso |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.