Caso Professional Party Pan | 1500 W | Number of programs 1 | Grey
Prekės kodas: @2276160
46,49 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 3.70 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Net weight | 1.55 kg |
| Paper/Pasteboard | 2050 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Tare weight (kg) | 2.15 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Caso |
| Packing quantity | 1 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 37 dalių |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Atidėtos pradžios laikmatis | No |
| Gaminio spalva | Grey |
| Ekranas | No display |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | – h |
| Galingumas | 1500 W |
| Skaitmeninis laikmatis | – |
| Kitos savybės | Temperature control up to approx. 240 °C |
| Programų skaičius | 1 |
| Gamintojo prekės serija | Professional Party Pan |
| Nelipni danga | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.