Caso | Microwave Oven with Grill | MG 20 Cube | Free standing | 800 W | Grill | Silver
Prekės kodas: @2275556
172,03 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 455 mm |
| Gross height (mm) | 343 mm |
| Gross weight | 14.8 kg |
| Gross width (mm) | 515 mm |
| Net weight | 11.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2750.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.080373475 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MG 20 Cube |
| Gamintojo prekės serija | Microwave Oven with Grill |
| Mikrobangų krosnelės galia | 800 W |
| Galingumo lygių skaičius | 10 |
| Tipas | Free standing |
| Plotis | 47 cm |
| Aukštis | 27.5 cm |
| Gylis | 40 cm |
| Keptuvas | Yes |
| Atitirpinimo funkcija | Defrost |
| Talpumas | 20 l |
| Ekranas | Yes |
| Konvekcija | No |
| Garų funkcija | No |
| Automatinių programų kiekis | 13 automatic programmes and 2 combi-programmes |
| Gaminio spalva | Silver |
| Funkcijos | Defrost |
| Kitos savybės | Quite mode: key tones that can be switched on/off; Precise 95-minute timer with end signal |
| Lengva valyti | Yes |
| Užraktas nuo vaikų | Yes |
| Vidinis apšvietimas | Yes |
| Keptuvo galingumas | 1000 W |
| Keraminė danga | Yes |
| Įtaiso tipas | Ceramic bottom (no plate) |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Producer | Caso |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.