Caso | Kitchen EcoMaster Scales | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Stainless Steel
Prekės kodas: @2275790
24,32 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 196 dalių |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Wooden | 46.00 g |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gradavimas | 1 g |
| Matavimo vienetas | g, oz, ml |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Kitchen EcoMaster Scales |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Maksimalus svoris (talpa) | 5 kg |
| Taros svėrimo funkcija | Yes |
| Laikrodžio funkcija | No |
| Žemo baterijos lygio indikatorius | No |
| Elementai pridėti | No |
| Medžiaga | Stainless Steel |
| Ekranas | Yes |
| Gross depth master carton | 175 mm |
| Gross width master carton | 207 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 3.42 kg |
| Tare weight master carton | 0.085 kg |
| Kitos savybės | Highly accurate, environment-friendly kitchen weighing scales. The scale without the use of batteries. Operation: Sensor-Touch |
| Producer | Caso |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.