Caso | Ice Cube Machine | IceChef Compact | Power 120 W | Black
Prekės kodas: @2276002
120,62 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Caso |
| Paper/Pasteboard | 854 g |
| Gross weight | 7.15 kg |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross width (mm) | 332 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Volume (m3) | 0.0262446 m³ |
| Net weight | 6.27 kg |
| Tare weight (kg) | 0.88 kg |
| Palette Qty | 50 dalių |
| Galingumas | 120 W |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Ice cube maker |
| Ekranas | LCD |
| Šaldymo pajėgumas | 12 kg/24h |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IceChef Compact |
| Gamintojo prekės serija | Ice Cube Machine |
| Metal aluminum | 26 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.