Caso | Foil rolls | 01223 | 2 units | Dimensions (W x L) 28 x 600 cm | Ribbed
Prekės kodas: @1970979
23,29 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Tipas | Vacuum roll |
| Dėžės turinys | 2 rolls and practical stickers for organizing content, date and weight (can be combined with the CASO Food Manager app) |
| Kitos savybės | Strong & tearproof, With ribbes for an optimale vacuum, Robust weld, Prevents freezer burn, Boil-proof, Mikrowave capable, Tested with Caso sealers only |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 01223 |
| Net weight | 0.266 kg |
| Gross weight | 0.739 kg |
| Paper/Pasteboard | 468.00 g |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Volume (m3) | 0.00269325 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.473 kg |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gaminio spalva | Ribbed |
| Kiekis pakuotėje | 2 units |
| Gamintojo prekės serija | Foil rolls |
| Tinkama | Suitable for all CASO vacuum sealers and for the brands FreshVAC, WMF, Rommelsbacher, LAICA, Gastroback, Foodsaver, Solis, Steba, Lava, Ohmex, Flaem Nuova and many more |
| Medžiaga | BPA free |
| Matmenys (P x I) | 28 x 600 cm |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 4.434 kg |
| Tare weight master carton | 0.352 kg |
| Palette Qty | 498 dalių |
| Producer | Caso |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.