Caso Designer Air Fryer | AirFry 6.0 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black
Prekės kodas: @2276455
101,51 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 365 mm |
| Net weight | 4.185 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.015 kg |
| Volume (m3) | 0.042632 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Caso |
| Galingumas | 1700 W |
| Programų skaičius | 8 |
| Talpa | 6 l |
| Gaminio spalva | Black |
| Plotis | 28 cm |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Nekaistanti rankena(-os) | Yes |
| Aukštis | 28 cm |
| Gylis | 39 cm |
| Temperatūra | 50-200 °C |
| Apžvalgos langas | Yes |
| Laikmačio trukmė | 1-60 min. |
| Specialios funkcijos | No oil needed for conscious and healthy eating; Particularly quiet in operation (only 38 db) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AirFry 6.0 |
| Gamintojo prekės serija | Designer Air Fryer |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Metal aluminum | 15 g |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.