Caso | Design Slow Juicer | SJW 600 XL | Type Slow Juicer | Black | 250 W | Number of speeds 1 | 40 RPM
Prekės kodas: @2275922
199,21 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 5.32 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 4.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 580.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Galingumas | 250 W |
| Išspaudų konteinerio talpa | 1 l |
| Greičių skaičius | 1 |
| Tipas | Slow Juicer |
| Gaminio spalva | Black |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Kitos savybės | Automatic mixing function of multi-juices by closing the spout stop |
| Ypač plati anga | No |
| Apsisukimų skaičius | 40 aps./min |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SJW 600 XL |
| Gamintojo prekės serija | Design Slow Juicer |
| Producer | Caso |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.