Caso | Design kitchen scale | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Display type Digital | Stainless Steel
Prekės kodas: @2270270
26,11 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Medžiaga | Stainless Steel |
| Gamintojo prekės serija | Design kitchen scale |
| Ekrano tipas | Digital |
| Ekranas | Yes |
| Elementai pridėti | No |
| Specialios funkcijos | Batteryless usage, kinetic energy. By activating the power button, energy is generated for one minute. Sparing of the environment and sustainable |
| Lengva skaityti ekrane | Yes |
| Maksimalus svoris (talpa) | 5 kg |
| Matavimo vienetas | g, oz |
| Net weight | 0.472 kg |
| Gross weight | 0.592 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Volume (m3) | 0.0023985 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gradavimas | 1 g |
| Matmenys (P x G x A) | 190x245x35 mm |
| Laikrodžio funkcija | No |
| Žemo baterijos lygio indikatorius | No |
| Gross depth master carton | 275 mm |
| Gross width master carton | 200 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 2.368 kg |
| Tare weight master carton | 0.21 kg |
| Palette Qty | 556 dalių |
| Producer | Caso |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.