Case Logic | QNS111K | Fits up to size 12 ” | Sleeve | Black
Prekės kodas: @2297428
20,29 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Svoris | 36 kg |
| Svoris | 368 g |
| Matmenys (P x G x A) | 330 x 248 x 41 mm |
| Medžiaga | Molded EVA Foam |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 10-12 col. |
| Matmenys (P x Gx A) | 330 x 41 x 248 mm |
| Spalva | Black |
| Maksimalus nešiojamojo kompiuterio ekrano dydis | 11.6 col. |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | QNS111K |
| Dėklo tipas | Sleeve |
| Petnešėlė | No |
| Net weight | 0.349 kg |
| Gross weight | 0.36 kg |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 12 col. |
| Packing quantity | 4.00 dalių |
| Gross depth master carton | 330.00 mm |
| Gross width master carton | 195.00 mm |
| Gross height master carton | 260.00 mm |
| Net weight master carton | 1.40 kg |
| Tare weight master carton | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Case Logic |
| Palette Qty | 412 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.