Canon | MAXIFY GX6150 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi
Prekės kodas: @2276946
497,97 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross weight | 12.80 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Net weight | 11.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Canon |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MAXIFY GX6150 |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Colour |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.