Canon Color Ink/Paper Set for SELPHY CP1300 Printer | RP-108
Prekės kodas: @2271407
26,50 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 117 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Net weight | 0.294 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.386 kg |
| Volume (m3) | 0.001989 m³ |
| Kiekis | 108 pages |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RP-108 |
| Gamintojo prekės serija | Color Ink/Paper Set for SELPHY CP1300 Printer |
| Paper/Pasteboard | 386 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 869 dalių |
| Producer | Canon |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.