Candy | Hood | CPY5MBG | Canopy | Energy efficiency class C | Width 52 cm | 298 m³/h | Mechanical control | LED | Black Glass
Prekės kodas: @1974653
100,65 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 555.00 mm |
| Net weight | 6.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CPY5MBG |
| Variklių skaičius | 1 |
| Įtaiso tipas | Built-in |
| Filtras | Carbon filter, Grease filter |
| Gaminio spalva | Black Glass |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | E |
| Tipas | Canopy |
| Plotis | 52 cm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | E |
| Aukštis | 28 cm |
| Gylis | 28 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | C |
| Lempos tipas | LED |
| Lietimo valdymas | No |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | E |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Ferrous metals | 60.00 g |
| Valdymo tipas | Mechanical control |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 298 m³/h |
| Energijos suvartojimas ("Standby" režimu) | – W |
| Energijos suvartojimas (išjungta) | – W |
| Motoro tipas | Capacitor |
| Recirkuliacija | No |
| Energijos suvartojimas per metus | 44 kWh |
| Producer | Candy |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.












































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.