Candy Hood | CBG52SX | Canopy | Energy efficiency class C | Width 52 cm | 168 m³/h | Mechanical | LED | Silver
Prekės kodas: @2296454
56,68 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 555.00 mm |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Candy |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gaminio spalva | Silver |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | A |
| Tipas | Canopy |
| Plotis | 52 cm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | D |
| Aukštis | 13 cm |
| Gylis | 28 cm |
| Valdymo tipas | Mechanical |
| Energijos suvartojimas per metus | 32 kWh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | C |
| Lempos tipas | LED |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | E |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CBG52SX |
| Gamintojo prekės serija | Hood |
| Maksimali ištraukimo galia pagal EN 61591 | 168 m³/h |
| Recirkuliacija | No |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.