Camry | Travel kettle | CR 1265 | Electric | 750 W | 0.5 L | Plastic | Green
Prekės kodas: @1971585
13,49 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.635 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 1265 |
| Gaminio spalva | Green |
| Kilmės šalis | China |
| Tipas | Electric |
| Medžiaga | Plastic |
| Talpa | 0.5 l |
| Galingumas | 750 W |
| Vandens lygio indikatorius | No |
| Automatinis išjungimas | No |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.135 kg |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 135.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 518 dalių |
| Gamintojo prekės serija | Travel kettle |
| Producer | Camry |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.