Camry | Toaster | CR 3218 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
Prekės kodas: @2275542
16,40 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Net weight | 0.47 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| PET | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.78 kg |
| Volume (m3) | 0.009632 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 12.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 3218 |
| Gaminio spalva | Black |
| Nuimamas padėklas trupiniams | Yes |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Galingumo lygių skaičius | 6 |
| Gamintojo prekės serija | Toaster |
| Galingumas | 750 W |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas | Yes |
| Šildymo funkcija | Yes |
| Bandelės pašildymas įtrauktas | Yes |
| Ilgas lizdas | No |
| Atitirpinimo funkcija | Yes |
| Sustabdymo/atšaukimo mygtukas | Yes |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Gross depth master carton | 515 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 445 mm |
| Net weight master carton | 7.5 kg |
| Tare weight master carton | 1.169 kg |
| Palette Qty | 150 dalių |
| Producer | Camry |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.