Camry | Steam Iron | CR 5036 | Steam Iron | 3400 W | Water tank capacity 360 ml | Continuous steam 50 g/min | Black/Gold
Prekės kodas: @2275735
21,47 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.0054 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 5036 |
| Gamintojo prekės serija | Steam Iron |
| Pado tipas | Ceramic |
| Nuolatinis garas | 50 g/min. |
| Purškimo funkcija | Yes |
| Galingumas | 3400 W |
| Vertikalaus garo funkcija | Yes |
| Apsaugos nuo nutekėjimo funkcija | Yes |
| Vandens bako talpa | 360 ml |
| Gaminio spalva | Black/Gold |
| Laido ilgis | 1.5 m |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Tipas | Steam Iron |
| Warranty | 24 mėn. |
| Įtampa | 220-240 V |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Producer | Camry |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.