Camry | Sandwich Maker XL | CR 3054 | 900 W | Number of plates 1 | Number of pastry 2 | Black
Prekės kodas: @2275540
19,23 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 317 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross weight | 2.074 kg |
| Gross width (mm) | 121 mm |
| Net weight | 1.704 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Volume (m3) | 0.01035639 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Galingumas | 900 W |
| Kepinių skaičius | 2 |
| Parengties indikatoriaus | Yes |
| Kepinimas | No |
| Nuimamos plokštelės | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 3054 |
| Nelipni danga | Yes |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Plokščių skaičius | 1 |
| Keraminė danga | No |
| Gamintojo prekės serija | Sandwich Maker XL |
| Gaminio spalva | Black |
| Vaflių gaminimas | No |
| Rankena su užraktu | Yes |
| Lengva valyti | Yes |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Funkcijos | Sandwich maker for two large sandwiches |
| Indikatorius | Yes |
| Specialios funkcijos | Sandwich maker forCool touch handle; Upright storage |
| Laido laikymas | No |
| Tipas | Square Sandwich Maker |
| Kepinių forma | Square |
| Plastic (No PET) | 39 g |
| Gross depth master carton | 375 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 555 mm |
| Net weight master carton | 12.444 kg |
| Tare weight master carton | 1.168 kg |
| Palette Qty | 150 dalių |
| Producer | Camry |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.