Camry | Kettle with a thermometer | CR 1344 | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Cream
Prekės kodas: @2275689
21,16 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 1 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Net weight | 0.72 kg |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Paper/Pasteboard | 201.50 g |
| Plastic (No PET) | 78.5 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 1344 |
| Talpa | 1.7 l |
| Gaminio spalva | Cream |
| Tipas | Electric |
| Gamintojo prekės serija | Kettle with a thermometer |
| Galingumas | 2200 W |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | Yes |
| Medžiaga | Stainless steel |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Vandens lygio indikatorius | Yes |
| Laido laikymas | Yes |
| Įtampa | 220-240 V |
| Laido ilgis | 0.75 m |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 460 mm |
| Net weight master carton | 8 kg |
| Tare weight master carton | 1.288 kg |
| Palette Qty | 176 dalių |
| Producer | Camry |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.