Camry | CR 7973w | Humidifier | 23 W | Water tank capacity 5 L | Suitable for rooms up to 35 m² | Ultrasonic | Humidification capacity 100-260 ml/hr | White
Prekės kodas: @1974893
32,21 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.63 kg |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Net weight | 1.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 692.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.77 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 38 dalių |
| Oro valymo galimybės | No |
| Drėkinimo tūris | 100-260 ml/h |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 7973w |
| Išgarinimo technologija | Ultrasonic |
| Funkcijos | Hygrometer function; Automatic shut-off function; Aromatherapy function |
| Tinkamas kambariams iki | 35 m² |
| Plotis | 25 cm |
| Aukštis | 25.6 cm |
| Gylis | 21.9 cm |
| Galingumas | 23 W |
| Naktinis režimas | Sleep mode |
| Laikmatis | Automatic shutdown after 1, 2, 4 and 8 hours |
| Valdymo skydelis | LED display screen with touch keys |
| Tipas | Humidifier |
| Specialios funkcijos | The device constantly monitors and displays the current humidity and room temperature; The device automatically turns the humidification process on and off when the constant humidity function is turned on at desired level |
| Kabelio ilgis | 15.0 m |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35 dB |
| Gaminio spalva | White |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Vandens bako talpa | 5 l |
| Producer | Camry |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.