Camry | CR 1251 | Standard kettle | 2000 W | 1.7 L | Glass | 360° rotational base | Glass/Black
Prekės kodas: @1971430
14,10 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Talpa | 1.7 l |
| Gaminio spalva | Glass/Black |
| Galingumas | 2000 W |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 1251 |
| Kilmės šalis | China |
| Tipas | Standard kettle |
| Medžiaga | Glass |
| Net weight | 1.033 kg |
| Gross weight | 1.213 kg |
| Paper/Pasteboard | 176 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 510 mm |
| Net weight master carton | 7.278 kg |
| Tare weight master carton | 1.001 kg |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Volume (m3) | 0.0087125 m³ |
| Palette Qty | 174 dalių |
| Producer | Camry |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.