Cablexpert | USB Type-C to HDMI and VGA display adapter | A-USB3C-HDMIVGA-01 | USB Type-C
Prekės kodas: @2275560
10,74 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 0.069 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.055 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 14 g |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| Volume (m3) | 0.000306 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Kitos savybės | Easily connect your computer to a VGA or HDMI display; Add extra displays to your PC with USB Type-C |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A-USB3C-HDMIVGA-01 |
| Gamintojo prekės serija | USB Type-C to HDMI and VGA display adapter |
| Kabelio ilgis | 0.15 m |
| 1 jungtis | USB Type-C |
| Tipas | USB-C Dock |
| PET | 20.00 g |
| Palette Qty | 5647 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.