Cablexpert | USB 3.0 AM to Type-C cable | CCP-USB3-AMCM-0.5M
Prekės kodas: @2275425
3,52 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 47 mm |
| Gross weight | 0.031 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Net weight | 0.021 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00005405 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CCP-USB3-AMCM-0.5M |
| Kitos savybės | Allows you to connect your USB 3.1 device to any USB 3.0 port; Perfect for connecting solid state drives, hard drives and other high speed peripherals; High quality connectors with gold plated contacts |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | USB 3.0 AM to Type-C cable |
| Palette Qty | 31970 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.