Cablexpert | PC-189-VDE power extension cable 1.8 meter | Black C14 coupler | C14 coupler
Prekės kodas: @1969868
3,88 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Jungties tipas | Male/Female |
| Gaminio spalva | Black |
| Vidinis | N |
| 2 jungtis | C14 coupler |
| 1 jungtis | C14 coupler |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PC-189-VDE power extension cable 1.8 meter |
| Net weight | 0.16 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Tipas | C14 to C13 |
| TI weight (kg) | 0.16 kg |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3696 dalių |
| Producer | Cablexpert |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.