Cablexpert | DisplayPort adapter cable | DisplayPort | DVI | DP to DVI-D | 1 m
Prekės kodas: @2270560
5,86 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.112 kg |
| Net weight | 0.092 kg |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | DisplayPort adapter cable |
| 2 jungtis | DVI |
| 1 jungtis | DisplayPort |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000496125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Tipas | DP to DVI-D |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3483 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.