











Cablexpert
Prekės kodas: @2269062
0 out of 5
2,63 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.006 kg |
| Gross weight | 0.012 kg |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Kabelio ilgis | 0.15 m |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Volume (m3) | 0.000108 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Palette Qty | 16000 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.