Cablexpert | 1.8m USB 2.0 A/B M | USB-A to USB-B USB A | USB B
Prekės kodas: @2297420
2,78 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Kabelio ilgis | 1.8 m m |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1.8 m m |
| Kitos savybės | * Premium quality USB 2.0 AM to BM cable* 30u" gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer* Molded connectors with integrated strain relief* Ferrite core filter |
| Jungties tipas | Male/Male |
| Gaminio spalva | Black |
| USB versija | 2.0 |
| 2 jungtis | USB B |
| 1 jungtis | USB A |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 1.8m USB 2.0 A/B M |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000187 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tipas | USB-A to USB-B |
| Palette Qty | 9241 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.