Business Paper 500 sheets | Printer | White | 80 g/m² | A4
Prekės kodas: @2270902
9,86 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 2.473 kg |
| Net weight | 2.011 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Business Paper 500 sheets |
| Dydis | A4 |
| Density | 80 g/m² |
| Tipas | Printer |
| Spalva | White |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00315 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.462 kg |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Paper/Pasteboard | 462.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 50 dalių |
| Producer | Epson |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.