Brother | TZ-S231 Strong Adhesive Laminated Tape | Black on White | TZe | 8 m | 1.2 cm
Prekės kodas: @2268272
16,08 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Juostos dydis | 1.2 cm |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZ-S231 Strong Adhesive Laminated Tape |
| Juostos tipas | TZe |
| Gaminio spalva | Black on White |
| Juostos ilgis | 8 m |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5486 dalių |
| Producer | Brother |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.