Brother | TZ-251 Laminated Tape | Black on White | TZe | 8 m | 2.4 cm
Prekės kodas: @2297424
18,01 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Juostos ilgis | 8 m |
| Gaminio spalva | Black on White |
| Juostos dydis | 2.4 cm |
| Juostos tipas | TZe |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TZ-251 Laminated Tape |
| Net weight | 0.045 kg |
| Gross weight | 0.075 kg |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Packing quantity | 100 dalių |
| Volume (m3) | 0.0001785 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Net weight master carton | 7.5 kg |
| Tare weight master carton | 0.392 kg |
| Palette Qty | 4400 dalių |
| Producer | Brother |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.