Brother TN248BK | Toner cartridge | Black
Prekės kodas: @2296321
53,83 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 62 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 140 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN248BK |
| Suderinami produktai | MFC-L3760CDW, HL-L3220CW, HL-L3215CW, HL-L3220CWE, HL-L3240CDW, DCP-L3520CDW, DCP-L3520CDWE, DCP-L3527CDW, DCP-L3515CDW, DCP-L3560CDW, DCP-L3555CDW, MFC-L3740CDW, MFC-L3740CDWE |
| Lapų kiekis | 1000 puslapiai |
| Producer | Brother |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.