Brother TN-423Y | Toner cartridge | Yellow
Prekės kodas: @2296257
161,85 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 0.7 kg |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Net weight | 0.467 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 218 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.233 kg |
| Volume (m3) | 0.0084915 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-423Y |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Lapų kiekis | 4000 puslapiai |
| Tipas | Toner cartridge |
| Palette Qty | 203 dalių |
| Producer | Brother |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.