Brother TN-423BK | Toner Cartridge | Black
Prekės kodas: @2297503
119,74 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 4.1 kg |
| Net weight | 3.2 kg |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-423BK |
| Lapų kiekis | 6500 puslapiai |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Tare weight (kg) | 0.9 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 395 mm |
| Net weight master carton | 3.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.905 kg |
| Gross width (mm) | 350 mm |
| Gross height (mm) | 395 mm |
| Volume (m3) | 0.024885 m³ |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Palette Qty | 128 dalių |
| Producer | Brother |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.