Brother PT-D210VP | Thermal | Label Printer | Black
Prekės kodas: @2297479
37,38 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| Gaminio pavadinimas | PT-D210VP |
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Gaminio spalva | Black |
| Ruošinio tipas | TZe Tape |
| Belaidis ryšys | No |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PT-D210VP |
| Net weight | 1.57 kg |
| Gross weight | 1.67 kg |
| Packing quantity | 3 dalių |
| Volume (m3) | 0.007701 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Gross depth (mm) | 302 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Paper/Pasteboard | 96 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 335 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 5.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.527 kg |
| Palette Qty | 165 dalių |
| Producer | Brother |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.