Brother | Multifunctional printer | DCP-J1260W | Inkjet | Colour | 3-in-1 | A4 | Wi-Fi | Black
Prekės kodas: @2276845
88,39 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 461.00 mm |
| Gross weight | 7.70 kg |
| Gross width (mm) | 461.00 mm |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 19 dalių |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio tipas | 3-in-1 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DCP-J1260W |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printer |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Colour |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.